Корзина
172 отзыва
На період карантину наложеного  платежу немає.Новинки
+380
96
977-16-53
УкраинаРовненская областьРовно
TREND

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

Ж/Б вироби

Консервація (лат. conservatio, збереження) — дії, спрямовані на довгострокове збереження об'єктів (наприклад харчових продуктів, деревини, підприємств, історичних пам'яток тощо).

Консервува́ння — будь-який технологічний процес, що значно подовжує строк збереження продуктів у придатному для вживання в їжу вигляді з повним або частковим збереженням їхньої харчової цінності. В випадку довготривалого консервування, наслідком консервування є виготовлення консервів. Одним з основних завданнь консервування є зведення рівня активності зовнішнього середовища, води, знищення або пригнічення дії та розвитку мікроорганізмів та їх спор. Для зберігання поживної цінності харчового продукту використовують різні методи консервування.

Консерви (лат. conservo — зберігаю) — харчові продукти тваринного або рослинного походження, які були піддані спеціальній обробці й упакуванню з метою тривалого зберігання без псування.

У широкому сенсі під визначення консервів підходять будь-які продукти, які в результаті готування отримують здатність не псуватися тривалий час. При цьому під поняття консерви попадають і припаси взапас — солоні капуста, огірки, риба, сушені гриби, копчене м'ясо тощо.

Зазвичай у прикладному значенні консервами називають харчові продукти, розфасовані в герметичну тару (головним чином бляшану або скляну) і піддані стерилізації.

1 2