Корзина
172 отзыва
На період карантину наложеного  платежу немає.Новинки
+380
96
977-16-53
УкраинаРовненская областьРовно
TREND

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

Kinder chocolate

Ласощі у вигляді порожніх шоколадних куль із змістом усередині існували, очевидно, ще на початку XX ст.: «шоколадну бомбу» з сюрпризом-іграшкою згадує В.П. Катаєв в одному зі своїх оповідань. Історія сучасних шоколадних «сюрпризів» у вигляді яєць починається у 1942 році, коли П'єтро Ферреро зайнявся виробництвом кондитерських виробів — перетворивши булочну, успадковану від батька, на цукерню. Діло продовжив син П'єтро, Мікеле Феррреро. Торгова марка Kinder від нім. Kinder — «діти») була зареєстрована у 1968 році, а незабаром компанія Ferrero почала й випуск перших шоколадних яєць. Концепція з'явилася не одразу. Ферреро спостеріг у своїх крамницях: дитина скучає, коли мати здійснює покупки, а простою шоколадкою не можна зайняти малюка надовго. Ідею Мікеле підказала і стара італійська традиція подавати на Великдень до столу пиріжки з сюрпризом — монеткою чи іграшкою.

Так з'явилося шоколадне яйце з двох шарів шоколаду — молочного зовнішнього і білого внутрішнього. Усередині знаходилася жовта капсула, що імітувала жовток справжнього яйця — з мініатюрною іграшкою.

Наразі, «кіндер-сюрпризи» стали популярні не тільки серед дітей, а й серед дорослих, які колекціонують іграшки з цих яєць. Колекціонування набуло досить серйозних розмірів. На інтернет-аукціонах ціни на рідкісні типи іграшок можуть перевищувати 1000 євро.